אז מה נגיד לממשלה? הקורונה יצאה משליטה נדבקים מאות מעל עשרת אלפים איש חולים ואנחנו בלי מסכות תיכף נכנסים לבידוד והסגר. עסקים קורסים אלפי בעצם עשרות אלפי מפוטרים ענפים שלמים נמחקים.

מה נגיד לממשלה? מה נבקש? יש עם מי לדבר?לממשלה תאמינו או לא לא אכפת מציבור  האזרחים. ולא כי הם אנשים רעים אלא כי הם פשוט חושבים על עצמם כסף כוחם גאוותם תפקידם והכסא עליו הם יושבים כבעלי תפקידים.

כל מה שמעניין את ההנהגה שלנו ולא רק זה לתפוס את הכסא הכי מכובד ולהחזיק בו היטב היטב. אז מה נבקש מהממשלה? לא נבקש ואין עם מי לדבר, כמעט כמו עם פייסבוק.

העם צריך לומר את דברו השינוי הנרצה חייב להגיע מהעם. מאותם צעירים שמבלים המסיבות ללא מסכות ובלי לשמור מרחק ומסכנים ומסתכנים. העם הוא זה שחייב להתחיל ללמוד ולעבור תהליך חינוכי שיכיר את חוקי הטבע את המערכת בה אנו פועלים. העולם החדש שייך לצעירים המתפקרים שעבורם נאכל ונשתה כי מחר נמות היא דרך חיים פרקטית כרגע.

כולנו חייבים לצאת מתוך עצמנו למען האחר וזוהי תכנית להצלת העולם היא אינה תכנית ממשלתית היא תכנית עממית שצומחת מלמטה. הכח בידי העם שצריך ללמוד איך להתחבר מעל רצונותיו הגשמיים לרצון נעלה יותר, מעל כל שאר הרצונות לכסף, מין, כבוד ושליטה. 

המסיבות של הצעירים ברחבי העולם הם קריאת שמע מנקודת אל חזור, פריקת עול ומבלי לדעת, סגירת דלת מעולם ישן נושן נטול ערכים ומילויים אל עבר עולם חדש בריא ומאוזן, חיוני ונכון.

צעירי המסיבות ברחבי העולם קוראים תיגר על ממשלים וממשלות ישנים שכל עניינם הם עצמם. הגיעו תורנו, תור העם וזהו קול העם שקורא לסוף של תקופה לתחילת תקופה שמעולם לא קרתה. גילוי חדש של חיים חדשים. 

אז מה עושים? לפי בני ברוך משתתפים במסיבות ומספרים לכולם בקול תרועה על התהליך החינוכי שכולנו צריכים לעבור, על הלימוד ההכרחי של חוקי הטבע, על המערכת, כיצד היא פועלת ומהו תפקידנו ולשם מה הגענו לכאן, לחיים הללו.

במידה שנדע מהי מטרת חיינו נוכל לפסוע עד פסע לעבר עולם חדש טוב יותר. קול העם חייב להישמע, מהממשלות אין מה לצפות, הכל בידיים שלנו.