העיר אילת נחשבת לעיר התיירות הרשמית של  ישראל, למרות לא מעט משברים שעברה העיר ואחוזי אבטלה גבוהים בתקופת הקורונה, היא עדיין נחשבת לאחת מהבטחות הנדלן והתיירות בישראל. בעשור האחרון מתפתחת העיר אילת בצורה יוצאת דופן, כשעשרות פרויקטים מתקיימים בו זמנית. פרויקטים אלו אמורים לשנות את פני העיר וממקומים בכמה אזורים, חלקים מרכזיים כמו שדה התעופה שפונה ועד לאזורים דרומיים יותר בעיר. כל אלו הופכים את אילת לא רק לעיר התיירות הרשמית, אלא גם לאזור השקעה של לא מעט יזמי נדלן, ותיקים וחדשים. לכן לפני שאתם מוצאים את ההשקעה הנדלנית הבאה שלכם, תנו לנו לעשות לכם מעט סדר בשאלה האם דירות יד 2 או דירות חדשות באילת?

דירות חדשות באילת

הפרויקטים החדשים באילת מגוונים וגם המחירים והגדלים שלהם כאלו, כך יוצא שנוכל להיתקל בפרויקט חדש בלב העיר המשלב בתוכו גם אזור מסחר חדש כושר ועוד. מהצד השני תוכלו למצוא דירות פנטהאוז מושקעות במחירים לא בשמיים. כך או כך מחירי הדירות בפרויקטים החדשים די מגוונים ויכולים להתחיל במיליון שש מאות ולהסתיים גם בחמישה מיליון שקלים, יחד עם המחירים שנעים גם סוג הדירות יכול להשתנות והממוצע עומד כמעט על 2 מיליון. חשוב לזכור כי בעיר אילת מצויים בשנה האחרונה כ25 פרויקטים, חלקם של בניה וחלקם של בתי אירוח, כך שחשוב לבדוק על אפשרויות שיכולות להפשיר בתקופה הקרובה. מהצד השני דירות חדשות ברוב הפעמים גם יתאימו את עצמן אל אורח חיים מודרני יותר, מעוצב יותר ובעל מיזוג וחידושים טכנולוגים, כך שגם ההמתנה יכולה לעיתים להשתלם וגם השקעה מיידית יכולה להניב פירות בטווח הלא רחוק.

דירות יד 2 באילת

דירות יד 2 באילת לא תמיד נשמעות כמו שהן באמת, נכון שחלקן אכן נבנו לפני 20 או 15 שנים, אך עם זאת תוכלו למצוא גם לא מעט דירות מהסוג הזה שאינם שמורות ובמצב טוב. המיקום של הדירות מפוזר ברחבי העיר, כך שתוכלו גם למצוא דירת 4 חדרים שמורה במרכז העיר אל מול דירת 7 חדרים (קוטג') בהפרש של כ 950 אלף שקלים! אז כמובן שמומצע הדירות יד 2 יורד מ18 אלף ל16, דבר שיכול להוזיל משמעותית את דירות יד 2 והופך אותן לאטרקטיביות במיוחד לכאלו הרוצים להשקיע או למעבר דירה